Naša ponuka

Služby

Multifunkčný prístroj XILIA R.F.

Skutočná klinika krásy, ktorá dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov. XILIA RF umožňuje svojim sofistikovaným systémom útočiť na rôzne nedostatky pokožky. Je veľmi účinný hlavne pri ošetrení vrások, pri ochabnutých líniách tváre, priamo pôsobí na uvoľnené tkanivá. Je nevyhnutným pomocníkom aj pri ošetrení problémovej pleti  a vďaka možnosti kombinácie tých najmodernejších techník sa bez nej nezaobídeme  pri rôznych kozmetických kúrach.

Najmodernejším prístrojom v prístroji XILIA R.F. je rádiofrekvencia, ktorá zabezpečí lepšie prekrvenie, vracia svalom tváre tonus a pružnosť. Okrem toho, že ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu, je to momentálne najlepší spôsob omladenia (v rámci kozmetických metód) pre zrelšiu pokožku.

Fotogaléria

Pozostáva z nasledovných funkcií

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia patrí k najúčinnejším spôsobom ošetrenia tváre, vďaka schopnosti zabezpečiť lepšiu prekrvenosť pokožky a tým prispieť aj k jej celkovému omladeniu. Vracia svalom tváre tonus aj pružnosť. Ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu. Spevní ochabnuté kontúry tváre, vypne a zredukuje vrásky. Výsledky sú viditeľné vo veľmi krátkom čase už po prvom sedení.

Vákuová podtlaková masáž / prístrojová lymfodrenáž

Jemná vákuová podtlaková masáž , ktorá sa podobá na ručnú masáž práve vďaka delikátnemu podtlaku. Masáž je veľmi príjemná a účinná. Týmto ošetrením sa uvoľnujú lymfatické cesty. Mimoriadne účinné ošetrenie pri problematickej pleti a pri ochabnutej pokožke. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu v podobe modrého svetla.

Stimul

Technológia, ktorá bola vyvinutá z medicínskych metód, vyvíja svoje pozitívne účinky na svaly tváre. Spevňuje uvolnené svaly a nepriamym spôsobom zlepšuje mikrocirkuláciu a lymfatický obeh. Vďaka týmto účinkom nadvihne ochabnuté časti tváre, nadvihne poklesnuté črty. Bunky pokožky sa lepšie okysličia a dostáva sa ku nim viac živín -  čo sa prejaví na zlepšení stavu pokožky. 

Diamantová mikrodermabrázia

Neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek diamantovými hlavicami pomocou uniformného vákuového odsávania. Zvyšuje obnovu buniek a pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky.

Služby