Naša ponuka

Služby

Green peel

TVOJA OSOBNÁ OBNOVA POKOŽKY - krajšia pokožka metódou GREEN PEEL

GREEN PEEL je originálna metóda vyvinutá lekárkou dr. med. Christine Schrammek - Drusio. Je medicínsky inšpirovaná a jej účinky sú dermatologicky dokázané.

Green peel ® – je biologická metóda zlupovania pokožky, ktorej základom je čistá zmes byliniek bez obsahu chemikálií. Je to jedinečný, lekársky overený biologický hĺbkový peeling podľa originálnej metódy dr.med.Christinne Schrammek.

Zelený peeling je lekármi vyvinuté ošetrenie na regeneráciu pleti Obsahuje len čisté bylinkové ingrediencie a používa sa ako jedinečné exkluzívne ošetrenie už vyše 50 rokov po celom svete.

Čistá bylinková zmes bez chemických prísad spôsobí silné prekrvenie a plošné oddelenie horných vrstiev pokožky. Zvýšené prekrvenie vedie k aktivácií látkovej výmeny a zlupovaniu kože. Odstránením vrchných vrstiev pokožky je stimulovaná k vytváraniu nových buniek a kolagénových vlákien.


Dochádza k viditeľnej regenerácií.

Pri ktorých problémoch pokožky je použitie GREEN –PEEL najúčinnejšie?

 • pri nečistej, mastnej pleti s rozšírenými pórmi
 • pri nedostatočne prekrvenej pleti
 • pri ochabnutých kontúrach tváre
 • pri vráskach, pri starnúcej alebo slnkom poškodenej pokožky ( atrofie a elastóza)
 • pri jazvách hlavne po akné alebo haváriách
 • pri tehotenských striách
 • pri ochabnutej pokožke na rukách, nohách a na bruchu

Klasická metóda Green Peel - za 5 dní nová pokožka je obohatená o ďalšie možnosti ošetrenia, aby sa mohla aplikovať u ktorejkoľvek vekovej skupiny na tvári aj tele.

GREEN PEEL je biologická peelingová metóda, ktorá sa využíva veľmi úspešne po celom svete viac ako 50 rokov.

Za pomoci Matky Prírody proces starnutia pokožky sa môže neuveriteľne spomaliť. Vďaka ozajstným bylinkám sa pokožka tváre osvieži a obnoví, odštartuje sa proces jej regenerácie to všetko na čisto prírodnej báze! Každá jedna pokožka v každom veku vyžaduje správnu starostlivosť a pravidelnú revitalizáciu.

Správna starostlivosť a ošetrenie šité na mieru umožní každému vynikajúci pocit prirodzenej starostlivosti, kde viditeľné výsledky nikoho nesklamú.

GREEN PEEL - správna voľba pre každú pokožku

 • FOREVER YOUNG - večne mladý
 • Zachovaj si mladú pokožku s ošetrením GREEN PEEL za 5 dní nová pokožka
 • Sen o večnej mladosti je starý ako samotné ľudstvo. Moderná doba kladie vysoké nároky na celkový vonkajší vzhľad každého z nás. Všímame si jeden druhého a zároveň sa snažíme o maximálnu starostlivosť o náš zovňajšok. Nie len mladistvý vzhľad, ale aj sviežosť a vitalita našej pokožky sú nesmierne dôležité! Vo všeobecnosti môžeme konštatovať, že pekný a pestovaný vzhľad zohrávajú podstatnú rolu v našom živote.
 • Tento ľudský záujem je výzvou, ktorú metóda GREEN PEEL napĺňa už viac ako 50 rokov - s kozmeticky inšpirovanými a dermatologicky odôvodnenými prípravkami

PREVENCIA KRÁSY A ZDRAVIA POKOŽKY METÓDOU GREEN PEEL

 • Ošetrenie GREEN PEEL sa môže aplikovať a doporučiť skôr, ako sa prejavia viditeľné známky starnutia pleti, alebo pri špecifickom probléme pokožky. (kliknutím...)
 • GREEN PEEL ponúka efektívne riešenie pre každý typ pleti a pre všetky vekové skupiny.
 • Metóda GREEN PEEL CLASSIC sa opiera o vyše 50 ročné skúsenosti.
 • Novinkou sú nové ošetrenia GREEN PEEL ,ktoré vychádzajú z individuálnej potreby každého klienta a predovšetkým z potrieb pokožky , je to OSOBNÁ OBNOVA TVOJEJ POKOŽKY

Otázky a odpovede

Čo je výnimočné na bylinkovom peelingu Green Peel?

Bylinkový peeling green peel je vytvorený z čistej bylinkovej zmesi. Na rozdiel od iných peelingových prostriedkov neobsahuje žiadne chemické, často aj škodlivé látky alebo syntetické brúsivá. Je to maximálne bezpečná metóda bez vedľajších účinkov. Pokiaľ sa bylinky nedopatrením dostanú do očí, nespôsobujú žiadne pálenie ani slzenie. Napriek veľmi intenzívnemu pôsobeniu ošetrená osoba nie je vyradená z bežnej pracovnej a sociálnej aktivity.

Ako dochádza k odlupovaniu bez pôsobenia chemických látok?

Bylinkovou zmesou GREEN PEEL sa vykoná špeciálna masáž pokožky v autorizovanom kozmetickom salóne. Mikročiastky samotných byliniek jemne zbrúsia horné vrstvy pokožky. Ostatné aktívne ingrediencie z bylinkového preparátu sa penetrujú do pokožky kde sú absorbované do 48 hodín Viditeľne sa zvýši prekrvenie a následné okysličenie buniek. Prírodné aktívne látky v peelingu GREEN PEEL - ako vitamíny, fitohormóny, enzýmy podporujú normalizačný a regeneračný proces pokožky.

Ako vyzerá pokožka po ošetrení?

Po ošetrení pleť je červená, dochádza k pocitu pálenia ako po ľahkom popálení na slnku. Na 3. až 4. deň sa „ stará „ pokožka začne šúpať.

Do tejto doby spravidla sa dajú vykonávať pracovné povinnosti bez prerušenia. Na 5. deň nasleduje ošetrenie post-peel.

Kozmetička ošetrí pokožku účinnými látkami, v prípade potreby špeciálnymi prípravkami a masážou odstráni zbytky „ starej“ pokožky.

Pokožka má teraz mimoriadnu absorbčnú schopnosť preto sa ošetrí vysokohodnotnými účinnými látkami. Nová pokožka už nie je červená, je podstatne zlepšená, svieža, čistá a omladená.

Doporučuje sa SUPER BEAUTY ošetrenie – špeciálne ošetrenie aktívnymi účinnými látkami, ktoré vypína tkanivo a sú vhodné predovšetkým na pokožku, ktorá potrebuje intenzívnu starostlivosť.

Aká následná starostlivosť je potrebná po ošetrení GREEN PEEL?

Po piatich dňoch je potrebné, aby sa klient vrátil naspäť do salónu na exkluzívne post-ošetrenie aktívnymi látkami. Je to veľmi dôležitá časť samotného procesu, nakoľko "nová pokožka" dokáže prepustiť oveľa väčšie množstvo účinných látok. Aby sme počas nasledujúcich 6-8 týždňov chránili novú, jemnú pokožku pred nežiadúcimi environmentálnymi faktormi, je potrebné používať multifunkčný ochranný krém s SPF 20 - Optimum Protection Cream. Samozrejme v ošetrení pleti treba pokračovať prípravkami Special Care Cream, alebo Special Regulating Cream, podľa typu pleti , či sa jedná o omladzovaciu kúru, alebo či riešime problém s acne.

Ošetrenie Green Peel sa môže opakovať podľa stavu pokožky bez nežiadúcich účinkov neobmedzene ( s dodržiavaním potrebného časového odstupu!). V prípade prevencie a anti-aging kúrach sa doporučuje 1-2x do roka.

Cenník

Green peel 170,00 €
Post green peel ošetrenie 23,00 €

Viditeľné výsledky

Štúdie dokazujú úspechy a výsledky GREEN PEEL ®

OCENENIA 2009/2010 Readers´ Choice Award

Nielen cez vedecké štúdie a hromadne dokázané výsledky potvrdzujú úspechy metódy GREEN PEEL ®. Aj kozmetická verejnosť si ctí a uznáva špeciálnu kvalitu ošetrenia GREEN PEEL ®. V roku 2009 metóda bola ocenená „Oscarom“ kozmetického priemyslu udelením ceny BEAUTY FORUM Readers´Choice Award. Prvá cena bola udelená v kategórií špeciálnej kozmetickej starostlivosti o pleť vďaka výnimočnej účinnosti metódou GREEN PEEL ®

Služby