Naša ponuka

Služby

Cukrová depilácia

Jedná sa o jedinú metódu depilácie, kedy sa chĺpky z vlasového váčku vyťahujú po smere rastu. Depilácia je takmer bezbolestná. Touto metódou je možné odstrániť ochlpenie už v dĺžke zhruba 2-3 mm.

Cukrová pasta Pandhy´s je 100 % prírodná, nie je testovaná na zvieratách, nemá vedľajšie účinky, nespôsobuje alergické reakcie. Je tak prírodná , že sa dá jesť.

Nie je horúca. Zohrieva sa na telesnú teplotu, preto nie je nebezpečná ani pre kŕčové žily. Ľahko sa odstraňuje a čistí.

Nelepí sa na pokožku. Odstraňuje iba chĺpky a odumreté kožné bunky. Živé nestrháva. Umožňuje viackrát ošetriť jednu plochu bez poškodenia pokožky.

Nikdy nezaschne. Nepretrháva chĺpky. Chĺpok obalí, prenikne do vlasového folikulu a zjemní ho. Tým sa dá dosiahnuť jemnosť a celistvosť odstránenia. Je to viditeľne hygienickejší postup.

Na rozdiel od voskov, kde sú stále prítomné baktérie, pretože majú v zásobovacej nádobe živnú pôdu k množeniu, v cukrovej paste samotný cukor vzhľadom k svojej koncentrácií zabraňuje množeniu baktérií.

Fotogaléria

Depilačný program Depiléve

Kompletný depilačný program  zn. DEPILÉVE je najjednoduchší spôsob na dosiahnutie hladkej, jemnej pokožky bez chĺpkov. Profesionálne depilačné vosky a depilačné prípravky DEPILÉVE patria už desiatky rokov  k absolútnej  N.1 v celosvetovom merítku.

Pracovať so značkou DEPILÉVE v kozmetických salónoch znamená prestíž, úspech a kvalitu. Symbol vysokej kvality, ktorý odlišuje tieto salóny od iných, lacnejších a často nekvalitných produktov osloví stále viac a viac finálnych zákazníkov kozmetických salónov.

Depiléve je španielska firma, ktorá patrí k najväčším výrobcom depilačných voskov vo svete. Značka sa predáva v 87 krajinách a tieto TOP produkty sú prítomné vo všetkých renomovaných salónoch na celom svete.

Služby