Naša ponuka

Služby

Prístrojová pedikúra

Čo to je? A aký je rozdiel v porovnaní s klasickou mokrou pedikúrou?

Zásadný rozdiel spočíva v tom, že pri klasickej pedikúre nohu zákazníčky neposudzujeme, pretože nohy namáčame do vody a odmočená noha sa posudzovať nedá

Druhý rozdiel: skaplelom sa noha oreže rýchlo a do hĺbky

Prístrojovou pedikúrou pedikér pracuje medicinálnym prístrojom, obrusuje kožu a nechty veľmi šetrne. Naviac odstraňuje kurie oká, otlaky, praskliny kože a pod. Rovnako je možné odstrániť deformácie nechtov, ktoré vznikli starnutím, ochorením, úrazom alebo nosením nesprávnej obuvi.

Prístojová pedikúra je absolútne bezbolestná a bez poranenia. Ďalej ošetrujeme nohy a nechty napadnuté plesňou a diabetické nohy.

Milé dámy, toto nie je pedikúra len pre Vás, ale aj pre Vašich partnerov, deti, rodičov a starých rodičov. Verte tomu, že všetky nohy si zaslúžia pedikúru bez skalpela a na záver parafín - teplý vosk, spôsobujúci hebkosť a vláčnosť Vašich nôh ako za mlada. Prístrojová pedikúra je veľmi vhodná aj pre športovcov. Nepodceňujte svoje nohy, potrebujú odbornú starostlivosť. Poskytujeme poradenstvo pre športovcov a komplexnú starostlivosť o nohy.

Fotogaléria

Služby