Naša ponuka

Služby

Obočie je jedným z najvýznamnejších estetických prvkov tváre. Žiaľ príroda nie každú z nás obdarovala krásnym, hustým obočím s perfektným zaoblením.

Správne ošetrované a tvarované obočie vie urobiť zázraky s našou vizážou, dokáže opticky nadvihnúť a rozjasniť oči. V poslednom období sa rozmáha trend prirodzene hustého obočia s výraznou a intenzívnou farbou, Mnoho žien sa inšpiruje hviezdami filmu a divadla, ktoré majú perfektné, vždy dokonale upravené a bezchybné obočie. Práve vďaka tomuto trendu sa vytvorilo niekoľko techník v rámci kozmetiky zameraných na prirodzené zahustenie obočia, pomocou ktorých sa dá vyčariť jeho obdivuhodný tvar bez akéhokoľvek invazívneho zásahu.

Čo je laminácia obočia?

Aj keď sa tento kozmetický postup objavil nie tak dávno, už stihol získať patričnú popularitu. Je to metóda na báze použitia keratínovej výživy určenej špeciálne na obočie,

Výsledkom je upravenie a usporiadanie „neposlušných“ chĺpkov, ktoré pôsobia husto a prirodzene akoby boli v tom momente učesané. Mnoho žien sa sťažuje na príliš tenké, nejednotné, nevýrazné obočie. Doteraz pre nich jediným riešením bol permanentný make up, ktorý je ale oveľa invazívnejší. Podstatne jednoduchšou a prirodzenejšou voľbou môže byť práve laminácia s okamžitým efektom posilneného a krásneho obočia.

Cieľom laminácie je dosiahnuť modelované a výrazné obočie bez zásahu do jeho prirodzenej štruktúry. Patrí k najmodernejším a najnovším technikám a vďaka aplikovanej keratínovej výžive podporuje aj jeho rast.

Ako to celé prebieha?

Laminácia prebieha v niekoľkých kokoch. Aplikujú sa 2 základné prípravky: prvá substancia zmäkčí chĺpky obočia a pripraví ich na lamináciu. Druhá ich „zrekonštruuje“ a udrží v upravenom tvare. Počas aplikácie sa obočie niekoľkokrát vyčesáva aj kvôli lepšiemu rozloženiu prípravkov. Súčasťou techniky je aj nanesenie farby a záverečnej keratínovej výživy.

Pre koho je vhodná laminácia obočia?

Cieľovou skupinou sú tak ženy ako aj muži. Technika je vhodná pre všetkých, čo majú tenké obočie hlavne v dôsledku prehnaného vytrhávania pinzetou ( bol to módny trend koncom deväťdesiatych rokov). Technika je vhodná aj pri asymetrií a rôznych nepravidelnostiach rastu obočia, pri zlom smere rastu jednotlivých chĺpkov. Je to vhodné aj pri hustejšom obočí, hlavne v prípade „neposlušných „ chĺpkov, ktoré sa nedajú formovať ani gélom.

Samotný efekt vydrží individuálne podľa typu a kvality obočia 3-5 týždňov. Na udržiavanie, regeneráciu a výživu obočia sa v rámci domácej starostlivosti odporúča používanie keratínového prípravku na riasy a obočie.

Služby