Naša ponuka

Služby

Kolagénová indukčná terapia dermarollerom

Najnovšia metóda, patrí k najúčinnejším ošetreniam pri rôznych estetických problémoch pokožky ako:

  • vyhladzovanie jemných ale aj hlbších vrások
  • pleť s rozšírenými pórmi
  • pleť so seborrheou
  • zvyšovanie elasticity , pružnosti pokožky
  • na vyrovnanie reliéfu kože postihnutej jazvami po akné

Čo je spoločné pri týchto problémoch pleti ako vrásky, jazvy po akné?

Je to nedostatočné množstvo kolagénu v pokožke! Pri ošetrení dermarollerom prirodzeným spôsobom navodíme tvorbu vlastného kolagénu na tých častiach tela, kde aplikujeme malé ihličky dermarolleru.

Prečo je to dobré pre pokožku?

Lebo metóda veľmi efektívne navodí a podporí tvorbu vlastného kolagénu. Malé ihličky „rozbijú“ staré kolagénové zväzky. Nový kolagén („šťavnatejšie „bunky“) dokážu viazať viac vody preto pokožke vrátia svieži, mladistvý vzhľad. Už po prvom sedení väčšina klientov vidí pozitívne zmeny, ale ozajstné výsledky nastanú po 3-4 mesiacoch.

Ako to celé funguje?

Dermarollerom vyvoláme úmyselné mikroranky v pokožke, ktoré odštartujú tvorbu nového kolagénu v hlbších štruktúrach pokožky. Ihličky len porušia povrch kože, preto nie je potrebné hojenie (pri kozmetickej variante!), ktoré by vyžadovalo práceneschopnosť. Malé mikroranky nútia pokožku, aby sa zregenerovala a vytvorila nové, pružné kolagénové vlákna. Cez kanáliky zvonka vpravujeme veľmi čistý kolagén s oktapeptidom na miorelxáciu svalového napätia na zvyšovanie účinku celej terapie.

Fotogaléria

Služby